DRIVER LED 120W 12V DC LD1212067
8431
DRIVER LED 100W 12V DC IP67 LD1210067
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 40W 12V DC IP67 LS7-40V12Y
Kataloški broj:
GL-LD1212067
Šifra proizvoda:
Imate pitanja?
Pošaljite upit za proizvod
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit
Opis
Poveznice
12V DC
120W
Dužina:191mm
Širina:53mm
Kategorije:
TRANSFORMATORI-KONVERTERI-DRIVERI-NAPAJANJA
DRIVERI LED SA KONSTANTNIM NAPONOM
Naručite i
slične
proizvode
8722
DRIVER LED 120W 24V DC IP67
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit za proizvod
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 100W 12V DC 8A IP20 SPD-PSN-100W
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 100W 24V DC IP20 LD100M-24
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 12W 12V DC IP40 LD12P
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 30W 24V DC IP66 88450
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 9W 12V DC IP20 ELP09-121LS
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 20W 24V
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 350W 12V DC IP20 LD350M
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 150W 24V DC IP67 LM7-150V24G
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 24W 24V DC IP40 LD24P-24
D & A Elektromaterijal
B2B