DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 15W 24V DC EIP015V024US
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 60W 12V DC
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 75W 24V DC
Kataloški broj:
ELP /EIP015V024US 24V
Šifra proizvoda:
Imate pitanja?
Pošaljite upit za proizvod
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit
Opis
Poveznice
Ulaz: 220-240V AC 0,11A
Izlaz: 24V DC 0,63A
Snaga: 0-15W
Izlaz u konstantnom naponu
Kategorije:
TRANSFORMATORI-KONVERTERI-DRIVERI-NAPAJANJA
DRIVERI LED SA KONSTANTNIM NAPONOM
Naručite i
slične
proizvode
2885
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit za proizvod
7844
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 20W 24V
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 16W 12V DC 1400mA IP20 PDV 12
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 15W 12VDC IP20 ELP15-12LS
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 72W 24V DC IP40 LD72P-24
Novo
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 6W 24V DC IP20 SS6V12
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 30W 24V DC IP66 88450
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 150W 24V DC 6,25AA40PBOX1500B
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 45W 12V DC IP20 SS-45V12
Novo
DALJINSKI UPRAVLJAČ ZA DIGITALNU LED TRAKU SPI TW/DIM/ RGB/RGBW
D & A Elektromaterijal
B2B