DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 100W 24V DC IP20 LD100M-24
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 72W 24V DC IP40 LD72P-24
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 60W 12V DC IP20 LD60M
Kataloški broj:
LD2410020
Šifra proizvoda:
Imate pitanja?
Pošaljite upit za proizvod
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit
Opis
Poveznice
Snaga: 100W
Ulazni napon: 176-264V AC
Izlazni napon: 24VDC