DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 180W 12V DC 15A IP20 SPD-PSN-180W
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 200W 12V DC 16A IP20 SPD-PSN-200W
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 60W 12V DC 5A SPD-PSA-60W
Kataloški broj:
SPD-PSN-180W
Šifra proizvoda:
Imate pitanja?
Pošaljite upit za proizvod
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit
Opis
Poveznice
Snaga: 180W
Ulazni napon: 230V ± 15 50-60Hz
Izlazni napon: 12VDC
IP zaštita: IP20
Kategorije:
TRANSFORMATORI-KONVERTERI-DRIVERI-NAPAJANJA
DRIVERI LED SA KONSTANTNIM NAPONOM
Naručite i
slične
proizvode
1816
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 100W 12V DC IP66 GL-IP 66
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit za proizvod
2885
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 75W 24V DC
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 350W 12V DC IP20 LD350M
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 60W 24V DC 2500mA MIP 60