DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 200W 12V DC 16A IP20 SPD-PSN-200W
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 120W 12V DC 10A IP20 SPD-PSN-120W
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 180W 12V DC 15A IP20 SPD-PSN-180W
Kataloški broj:
SPD-PSN-200W
Šifra proizvoda:
Imate pitanja?
Pošaljite upit za proizvod
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit
Opis
Poveznice
Snaga: 200W
Ulazni napon: 230V ± 15 50-60Hz
Izlazni napon: 12VDC
IP zaštita: IP20
Kategorije:
TRANSFORMATORI-KONVERTERI-DRIVERI-NAPAJANJA
DRIVERI LED SA KONSTANTNIM NAPONOM
Naručite i
slične
proizvode
1257
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 6W 12V DC IP20 SS6V12
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit za proizvod
9077
DRIVER LED DIMMABILNI TRIAC 18W 43-60V DC 300mA IP20
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 12W 12V DC IP40 LD12P
DRIVER LED 12V DC 12W IP65 DIMABILNI
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 24W 24V DC IP40 LD24P-24
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 50W 12V DC IP67 CP12050A67
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 60W 12V DC IP20 LD60M
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 60W 12V DC
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 16W 12V DC 1400mA IP20 PDV 12
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 12W 24V DC IP20 SS-12V24
D & A Elektromaterijal
B2B