DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 100W 12V DC EDP100V0120LS
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 30W 24V DC EIP030V024LS
DRIVER LED KONSTANTNI NAPON 24W 24V DC IP40 LD24P-24
Kataloški broj:
ELP/EDP100V0120LS
Šifra proizvoda:
Imate pitanja?
Pošaljite upit za proizvod
Cijena i dostupnost na upit
Pošaljite upit
Opis
Poveznice
Ulaz: 220-240V AC 0,78A
Izlaz: 12V DC 8,4A
Snaga: 100W